Jak kobiety lubią się ubierać na wiosnę?

760

Jeśli mowa już o modzie, to trendy (a szczególnie w kobiecej modzie) zmieniają się nieprawdopodobnie szybko. Prezentujemy więc wam ostatni krzyk mody, czyli co kobiety uwielbiają nosić w sezonie wiosennym!

Jak kobiety lubią się ubierać na wiosnę?

Każdy sezon jest inny

Moda kobiet zmienia się bardzo szybko, jednakże wiele również zależy od tego, z jakiej subkultury dana kobieta pochodzi, z jakiej warstwy społecznej, jaki ma charakter etc. Nie da się przewidzieć całkowitego toku trendów modowych, jednakże z całą pewnością można powiedzieć że wiele kobiet w Polsce nie nosi ,,najnowszych rzeczy z wczorajszego wybiegu” z racji tego że zazwyczaj preferują one rzeczy na co dzień, które nie wyróżniają się aż tak mocno (no chyba że idą na randkę/wyjście z przyjaciółkami/imprezę). 

Jaki ubiór na wiosnę preferują polskie kobiety?

Przede wszystkim są to na pewno buty wysokie, oraz często cienkie płaszcze wraz z akcesoriami. Po raz kolejny jednak – nie jest to opis do wszystkiego, co noszą kobiety w tym sezonie, ponieważ niektóre preferują na przykład chodzenie trampkach razem z cienką bluzą, lub też nawet glany plus ciężka zimowa kurtka. Wybór należy do was Panie.

Moda różni się w wielu miejscach

Wystarczy udać się do pierwszego, większego miasta, aby zauważyć, że moda kobieca w tych miejscach znacząco różni się od mniejszych miast oraz wsi. Najczęściej jest to spowodowane tym, że kobiety mają znacząco mniejszy dystans do przebycia, dlatego też jest to zazwyczaj ubiór lżejszy, oraz bardziej nastawiony na elegancję niż praktyczność.

Czego możemy się spodziewać w kobiecej po ostatnim kwartale tego roku?

Jeśli chodzi o ten sezon modowy, to przede wszystkim królują tu maseczki przeciwko koronawirusowi oraz długie płaszcze. Kobiety dostały przysłowiowego ,,fioła” na punkcie ochrony siebie i bliskich przed chińską grypą i nic nie wskazuje na to, żeby to miało przeminąć w ciągu następnych kilku tygodni.

Źródło: https://eptimus.pl/

5/5 - (1)