Gdzie szukać zakupowych promocji?

302

Większość z nas, planując zakupy, wyszukuje najnowszych promocji i okazji zakupowych, by wydać jak najmniej. Najbardziej popularnym i prostym sposobem jest przeglądanie gazetek promocyjnych. Dziś, dzięki rozwojowi internetu i pomysłowości łowców okazji, mamy przed sobą cały wachlarz możliwości: aplikacje, dedykowane strony internetowe, społeczności skupiające się wokół szukania promocji, programy lojalnościowe. Umiejętne korzystanie z tych narzędzi pozwala zaoszczędzić spore pieniądze. Poniżej dowiesz się jak i gdzie szukać zakupowych okazji.

Strony z promocjami i kodami

W internecie kwitną społeczności łączące fanów promocji. Dzięki nim powstało wiele stron, na których dzielą się oni ze sobą najnowszymi odkryciami i łupami, znalezionymi obniżkami, a nawet błędami sklepu, które pozwalają kupić przedmiot za ułamek ceny. My ostatnio trafiliśmy na super promocję od prezentmarzen.pl – na romantyczną noc dla dwojga. Jeśli szukasz najlepszych i najświeższych promocji, również w sklepach stacjonarnych, zwróć uwagę właśnie na te miejsca.

Poszukaj też stron poświęconych wyłącznie kodom i kuponom rabatowym do zakupów online. Są one na bieżąco weryfikowane przez użytkowników, segregowane według sklepów, marek i kategorii. Dzięki nim nie musisz na własną rękę wyszukiwać dostępnych kodów. Podobnym, ale jeszcze wygodniejszym sposobem są rozszerzenia do przeglądarki, które automatycznie skanują internet w poszukiwaniu kodów. Przy składaniu zamówienia online same wyszukują najlepsze okazje i wpisują je za nas.

Newslettery i programy lojalnościowe

Sklepy online praktycznie zawsze obejmują zniżką jakąś część produktów. Bardzo często organizują też sezonowe promocje. Jest to dobry sposób na tańsze robienie zakupów, jednak ekskluzywne zniżki otrzymują ci, którzy zapisali się do newslettera lub założyli konto w programie lojalnościowym sklepu. Aktualnie często łączy się to ze specjalną aplikacją lub kartą. Członkowie takich klubów i odbiorcy newsletterów mogą liczyć na wyjątkowe, większe i często spersonalizowane promocje, np. urodzinowe. Następnym razem zastanów się dwa razy przed zrezygnowaniem z newslettera – sklepy chętnie nagradzają lojalnych klientów zniżkami.

Oceń nas!